Rudens atostogų stovyklos VULA 2023. Vaikų stovyklos rudenį. Per rudens atostogas. Rudenio atostogų metu. Vaikų stovyklos. Vaiku stovyklos. Vaiku stovykla. Vaikų stovykla. Stovyklos vaikams. Stovykla vaikui. Vasaros stovyklos. Vasaros stovykla.

Visapusiška, sezoninė-rudens vaikų ir paauglių stovykla “Vula” vyks tarp Kauno ir Vilniaus esančioje nuostabioje “Roko sodybojespalio 29 d. – lapkričio 4 d.

Stovykla yra skirta vaikams, berniukams ir mergaitėms, nuo 8 iki 13 metų, norintiems smagiai ir įsimintinai praleisti rudens atostogas išmėginant skirtingas veiklas.

Dalyviai galės rinktis iš 4 skirtingų stovyklų: žvejybos, stalo žaidimų, šokių ir kūrybos. Kvalifikuoti ir profesionalūs stovyklos vadovai užtikrins stovyklautojų saugumą!

Aktyvaus laisvalaikio stovyklų akimirkos. Vaiku stovyklos
Roko sodyba

Visapusiška rudens atostogų stovykla VULA 2023. Vaikų stovyklos rudenį. Per rudens atostogas. Rudenio atostogų metu.


Rudens atostogų stovyklos VULA 2023

Stovyklų data, kaina ir pamainos

Priimame 8-13 m. berniukus ir mergaites.

Stovykla vyks spalio 29lapkričio 4 dienomis.

Stovyklos kaina aina 489 399 € (sutaupote 90 €).

🕺
Šokių ir judesio stovykla “Tempas
Gatvės ir šiuolaikinių šokių stovykla pradedantiesiems ir pažengusiems jauniesiems šokėjams, kurioje lauks šokių pamokos, kūno lankstumo lavinimas, kūrybinės kostiumų bei makiažo dirbtuvės, susipažinimas su šokimu ant scenos, diskoteka, “Dance Showcase” ir smagūs žaidimai. Tai puikus šansas išlaisvinti vidinį tempą per kūno judesius. Stovyklautojai įgaus pasitikėjimo savimi, aktyviai leis laiką ir taip gerins sveikatą.
Vietų nebeliko!

Šokių ir judesio stovykla "Tempas". Rudens atostogų stovyklos VULA 2023

🎣
Žvejybos stovykla “Svajonių Žuvis
Žūklės stovykla pradedantiesiems ir pažengusiems jauniesiems žvejams, kurioje žvejosime su spiningu, dugnine bei plūdine Stasiūnų tvenkiniuose, mokysimės mėtymo taiklumą, gaminsime savo masalus ir rišime museles, susipažinsime su žvejybos bei turizmo teorija bei atliksime smagias praktines užduotėles. Stovyklos metu jaunieji žvejai ugdysis kantrybę bei pailsės nuo mobiliųjų telefonų bei kompiuterių ekranų.
Vietų nebeliko!

Rudens atostogų stovyklos VULA 2023. Žvejybos stovyklų "Svajonių Žuvis" akimirkos 2022

🎲
Stalo žaidimų stovykla “Ridenk
Šioje stovykloje gali dalyvauti pradedantieji ar jau pažengę žaidėjai. Mokysimės žaisti ir suprasti lengvus bei sudėtingus stalo žaidimus, kurie lavina loginį mąstymą, kūrybiškumą, komandinius įgūdžius bei tarpusavio bendradarbiavimą. Taip pat atliksime smagias žaidybines užduotėles. Turime virš 50 stalo žaidimų, tad kiekvienas atras savo mėgstamiausią būdą lavinti protinius gebėjimus. Juk žaidimai – geriausia edukacinė priemonė!
Vietų nebeliko!

Rudens atostogų stovyklos VULA 2023. Vaiku stovyklos

🎨
Kūrybiškumo stovykla “Kurk
Stovykla yra skirta norintiems atrasti ir išlaisvinti savo vidinį kūrybiškumą, išreikšti mintis per menines ir vizualizacines priemones bei įsimintinai praleisti rudens atostogas. Atliksime įvairių menų, piešimo, tapymo, grafikos, kūrybines ir rankdarbių užduotėles per kurias lavinsimės vaizduotę. Kursime trumpametražius filmukus bei mokysimės taisyklingai fotografuoti bei filmuoti ir susipažinsime su Youtube subtilybėmis.
Vietų nebeliko!

Rudens atostogų stovyklos VULA 2023

Papildoma informaciją apie stovyklą

Stovyklos metu dalyviai galės keistis ir sudalyvauti skirtingose veiklose. Mūsų taip pat laukia filmų vakarai, diskoteka, mankštos bei estafetes, kurias ves mūsų profesionalūs vadovai. Stovyklos vyks per Vėlines, tad dalyviai galės trumpam išvykti ir vėl grįžti.

Stovyklautojai laisvalaikiu galės žaisti badmintoną, futbolą, lėkščiasvydį, diskgolfą, tinklinį, krepšinį, stalo žaidimus, stalo tenisą, smiginį, stalo futbolą bei daugybę mūsų išrastų žaidimų. Turime visapusiškų veiklų bet kokiems orams ir sezonams.

Šiose stovyklose didelį dėmesį skiriame aktyvioms veikloms bei laiko praleidimui gryname ore. Stovyklautojai pailsės nuo kompiuterių ir mobiliųjų telefonų bei atliks profesionalius regos stiprinimo pratimus.

Į stovyklos kainą įskaičiuotas maitinimas 5 kartus per dieną, apgyvendinimas puikiuose kambariuose su patogumais, kvalifikuotų vadovų priežiūra, visas stovyklavimo inventorius, pramogos, veiklos bei prizai stovyklautojams.


Rudens atostogų stovyklos VULA 2023

Stovyklų registracija

Norint užsiregistruoti į rudens stovyklą “Vula” 2023, reikėtų užpildyti registracijos anketą. Ją užpildžius mes su Jumis susisieksime ir pranešime tolimesnę registracijos eigą bei apmokėjimo informaciją.

Primename, kad vietų kiekis yra ribotas ir pirmenybę teikiame pirmiesiems užpildžiusiems registracijos anketą bei apmokėjus registracijos mokesčio sąskaitą, kurią gausite anketoje nurodytu el-paštu.

Jeigu, užpildžius anketą, negaunate jokio atsakymo, tai tikriausiai buvo nurodytas neteisingas el-pašto adresas arba telefono numeris. Tokiu atveju susisiekite su mumis tiesiogiai info@vula.lt.

Registracijos anketa

*Teikdami šią registracijos anketą Jūs sutinkate, kad pateikti duomenys būtų tvarkomi pagal mūsų privatumo politiką, kurią rasite spustelėję šią nuorodą – https://vula.lt/informacija/privatumo-politika/.


Mokėjimų informacija

Užpildžius aukščiau esančią anketą, mes Jums atsųsime išankstinę sąskaitą, kur bus pateikta išsami informacija, kaip apmokėti 49 Eur stovyklos registracijos mokestį. Šis registracijos mokestis įsiskaičiuoja į stovyklos kelialapio kainą.

Likusią sumą bus galima apmokėti prieš atvykstant į stovyklą bankiniu pavedimu į tą pačią sąskaitą, kur buvo atliktas ir registracijos apmokėjimas. Arba bus galima likutį apmokėti atvykus į stovyklą grynaisiais pinigais.

Jeigu atsitiktų taip, kad negalėsite sudalyvauti stovykloje, tai pranešus mums iki 2023-10-20, grąžinsime 50% sumokėto registracijos mokesčio dalį. Informuojame, kad pirmenybę teikiame pirmiems sumokėjus registracijos mokestį.


Rudens atostogų stovyklos VULA 2023

Nuolaidos ir akcijos

Pateiktus nuolaidų kodus galite įrašyti į aukščiau esančios registracijos anketos nuolaidos kodo laukelį.

Kodų pavyzdžiai: Draugai Jonas ir Petras, Šeima brolis ir sesuo, Stovyklos Kurk, Skonis bei Išradėjas.

Nuolaidos yra sumuojamos, tad galite sumažinti stovyklos kelialapių kainas pasikviesdami draugų.

Šeima
Šeimos nariams dalyvaujant vienoje ar skirtingose VULA stovyklose, taikome nuolaidas nuo bendros kelialapio sumos:
2 šeimos nariai – po 10 €;
3 šeimos nariai – po 15 €;
4 šeimos nariai – po 20 €;
5 šeimos nariai – po 25.

Draugai
Draugams dalyvaujant toje pačioje ar skirtingose VULA stovyklose, taikome nuolaidas nuo bendros kelialapio sumos:
2 draugai – po 10 €;
3 draugai – po 15 €;
4 draugai – po 20 €;
5 draugai – po 25.

Stovyklos
Stovyklautojui dalyvaujant keliose VULA organizuojamose stovyklose, taikome nuolaidas nuo bendros kelialapio sumos:
2 stovyklos – po 10 €;
3 stovyklos – po 15 €;
4 stovyklos – po 20 €;
5 stovyklos – po 25.


Rudens atostogų stovyklos VULA 2023

Stovyklos dovanų kuponas

Vaikų ar anūkų gimtadienio bei mokslo metų baigimo proga nustebinkite juos ir padovanokite jiems kelialapį į stovyklą.

Vaikai ar jaunuoliai galės patys pasirenti datą bei jų norimos stovyklos temą, taip galės kartu su draugais vykti į tą pačią stovyklą.

Susisiekite su mumis telefonu +370 620 7211 ar el-paštu info@vula.lt ir mes Jums atsiųsime visą reikalingą informaciją.

*Teikdami šią registracijos anketą Jūs sutinkate, kad pateikti duomenys būtų tvarkomi pagal mūsų privatumo politiką, kurią rasite spustelėję šią nuorodą – https://vula.lt/informacija/privatumo-politika/.


Rudens atostogų stovyklos VULA 2023

Papildoma informacija

Maitinimas
Valgysime skaniai ir sočiai 5 kartus per dieną. Stengsimės prisitaikyti prie kiekvieno ir siūlysime kuo įvairesnius ir skanesnius patiekalus. Tėveliai galės pranešti apie vaikų nemėgstamus ar netoleruotinus produktus, o mes paruošime atskirą valgiaraštį.

Apgyvendinimas
Gyvensime medinėse vilose esančiose stovyklos teritorijose. Visi bus apgyvendinti jaukiuose kambariuose po 2-4 stovyklautojus. Vilose yra įrengti visi patogumai: vidaus tualetai, dušai, valgomasis, pramogų ir laisvalaikio salės.

Kalbos Stovyklose
Šiuo metu yra populiaru leisti vaikus, kurie gyvena užsienyje, į stovyklas Lietuvoje, tačiau vaikai bijo, nes nekalba gerai lietuviškai. Mūsų vadovai bei stovyklautojai, kurie atvyksta iš viso pasaulio, kalba keliomis kalbomis, o geriausia kalba – žaidimai!

Sveikatos Pažyma
Sveikatos pažymų nebereikia. Stovyklautojų sveikatos aprašymą reikės pateikti mūsų suteiktoje sutartyje. Esant specialiems poreikiams, reikėtų šeimos gydytojo rašytinio leidimo.

Lankstumas
Būna situacijų, kai šeima jau yra suplanavusi atostogas, o grafikas kertasi su norima stovykla, tad pas mus atvykti galite ir vėliau, o išvykti galima ir anksčiau.

Daiktai
Dalyviai turi atsivežti uždaromą gertuvę, dantų šepetuką ir reikalingus medikamentus. Išsamų daiktų sąrašą rasite spustelėjus čia – “Daiktų sąrašas vaikų stovykloms”.

Saugumas
Stovyklų bazes pritaikome, kad aplinka būtų saugi, taip sumažiname traumų tikimybę. Stovyklos vadovai yra praėję pirmosios pagalbos kursus, o pagrindinis stovyklos vadovas yra baigęs plaukimo vandenyje gelbėjimo kursus. Stovykloje dirba edukologai įgiję psichologijos žinių, todėl mokame bendrauti ir bendradarbiauti įvykus įvairioms situacijoms.

Virusai
Mūsų organizacija imsis visų reikalaujamų veiksmų, kad stovyklautojai ir jų šeimos nariai būtų saugūs. Nuolatos bendraujame su Sveikatos bei Švietimo ministerijomis, o visi mūsų vadovai jau yra pasiskiepiję bei turi galimybių pasus! Prieš stovyklą dar kartą informuosime dalyvius apie LR naujausius reikalavimus, kad stovyklavimas būtų kuo saugesnis.

Dokumentai
Dalyviai turi pateikti visus reikalingus dokumentus ar įgaliojimus, kurių reikalauja LR ar ES įstatymai. Dažnai pasitaiko, kad atvykstantiems iš užsienio, kai lydintis asmuo nėra tėvai ar globėjai, tai tokiu atveju reikia turėti raštišką tėvų/globėjų įgaliojimą su parašais, kur būtų nurodytas asmuo, kuris gali atlydėti arba pasiimti stovyklautoją iš stovyklos.


Rudens atostogų stovyklos VULA 2023

Atvykimas ir išvykimas

Kadangi pas mus atvyksta dalyviai iš visos Lietuvos bei užsienio, todėl mums yra sunku organizuoti bendrą stovyklautojų atvykimą ir išvykimą iš stovyklų, bet esant dideliam poreikiui, galėtume suorganizuoti transportą iš Vilniaus ir Kauno.

Jeigu nėra galimybės atvykti savu transportu, tokiu atveju galite keliauti traukiniu ar autobusu į Kaišiadoris, o iš šių miesto mūsų stovyklos bazę galėsite pasiekti taksi paslauga. Taip pat galima derinti važiavimus su kitais stovyklautojais.

Atvykti į stovyklą galima nuo sekmadienio 15:00 val. Jeigu atvyksite anksčiau. Galima atvykti į stovyklą ir vėliau, net ir kitomis dienomis. Išvykti iš stovyklos anksčiau laiko arba išvykti trupam galite prieš tai pranešus stovyklos vadovams.


Rudens atostogų stovyklos VULA 2023

Stovyklų Dienotvarkė

Stovyklos programos veiklas deriname pagal meteorologines sąlygas, todėl ir konkrečios veiklos dienos metu gali skirtis.

Visados įgyvendiname mūsų parengtos programos užsibrėžtus tikslus bei užduotis, atsižvelgdami į vaikų pageidavimus.

Stovyklos prasideda sekmadieniais nuo 15:00 val. ir pasibaigia po savaitės, kitą šeštadienį, 12:00 val. dienos.

Sekmadienis
(pirmoji stovyklos diena)

15:00-16:00 – registracija;
16:00-16:30 – pavakariai;
16:30-17:00 – taisyklių aptarimas;
17:00-18:00 – atidarymo žaidimas, susipažinimas;
18:00-19:00 – įsikūrimas kambariuose;
19:00-20:00 – vakarienė;
20:00-21:00 – vakarinė veikla;
21:00-21:30 – naktipiečiai;
21:30-23:00 – vakarinė veikla;
23:00-09:00 – miegas.

Darbo Diena
(kasdieninė stovyklos diena)

09:00-09:30 – prabudimas;
09:30-10:00 – pusryčiai;
10:00-13:00 – rytinė veikla;
13:00-13:30 – pietūs;
13:30-14:00 – poilsis;
14:00-16:00 – dieninė veikla;
16:00-16:30 – pavakariai;
16:30-18:30 – dieninė veikla;
18:30-19:00 – vakarienė;
19:00-20:30 – vakarinė veikla;
20:30-21:00 – naktipiečiai;
21:00-22:00 – vakarinė veikla;
22:00-09:00 – miegas.

Šeštadienis
(paskutinė stovyklos diena)

09:30-10:00 – prabudimas;
10:00-11:00 – pusryčiai;
11:00-12:00 – daiktų susidėjimas;
12:00 – išvykimas.


Rudens atostogų stovyklos VULA 2023

Stovyklų nauda

Pasitikėjimas

Pasitikėjimas
Atlikdami įvairias užduotis ar naujas veiklas vaikai pradeda labiau pasitikėti savimi ir tampa drąsesni bei narsesni.

Bendravimas. Visapusiška stovykla VULA

Bendravimas
Dalyviai išmoksta bendrauti ir bendradarbiauti su kitais vaikais ir taip įgyja socialinių įgūdžių, kurie pravers ateityje.

Pagarba. Visapusiška stovykla VULA

Draugystė
Stovyklose sukurtos bičiulystės, draugystės ar ryšiai su naujais draugais išlieka ilgus metus, o dažnai ir visą gyvenimą.

Gamta ir Sveikata
Stengiamės veiklas atlikti lauke, gamtoje ar gryname ore, o taip stovyklautojai tampa sveikesni ir pailsi nuo miesto.

Poilsis Nuo Ekranų
Stovyklautojai galės naudotis mobiliaisiais telefonais ar elektronikos prietaisais tik vakarais, kad susisiektų su artimaisias.

Įsimintinos Akimirkos
Dalyvaudami veiklose dalyviai patiria nepakartojamas akimirkas ir nuotykius, kurie įsimins visam gyvenimui.


Rudens atostogų stovyklos VULA 2023

Stovyklų vadovai

Stovyklose dirba kvalifikuoti ir savo srities profesionalai, kurie puikiai bendrauja su vaikais ir geba spręsti, bet kokias iškilusias situacijas.

Iš visų vadovų reikalaujame, kad jie turėtų Lietuvos Respublikos nustatytus dokumentus: sveikatos, neteistumo bei edukologijos žinių pažymas.

Visi mūsų stovyklų ir grupės vadovai yra praėję pirmosios pagalbos, hifienos įgūdžių bei saugaus elgesio kursus, tad Jūsų vaikai bus saugūs.

Komanda. Ramunė

Ramunė
Edukologė, rūpestinga, energinga ir linksma, mokanti gestų kalbą, vaikų ir jaunimo stovyklų grupės vadovė. Mėgsta būti gamtoje ir laiką leisti su gyvūnais. Edukologinį darbą su vaikais dirba jau 8 metus.

Stovyklos grupės vadovė Meda

Meda
Vaikų renginių organizatorė ir vedėja bei įvairių stovyklų vadovė. 2020-2021m. ,,Hack4Vilnius” ir Lietuvos Junior Achievement hakatonų laimėtoja. Užsiima drabužių siuvimu, fotografija, videografija, muzikos kūrimu ir programavimu, kuria idėjinius vaidybinius filmukus.

Vadovai. Aurimas

Aurimas
Žvejys, žygeivis, gamtos mylėtojas. Žvejoja nuo pat vaikystės visais žvejybos būdais, bet smagiausia yra žūklė spiningu. Yra dirbęs virš 10 įvairių vaikų stovyklų vadovu. Kuria žvejybinius filmukus apie Lietuvos žuvis. Yra baigęs psichologijos studijas, tad puikiai moka bendrauti su jaunaisias stovyklautojais.

Stovyklos vadovė Rūta

Rūta
Stovyklos ir grupės vadovė.
Rūpestinga, linksma, aktyvi ir kūrybiška. Yra baigusi Vilniaus Dailės Akademijos Mados Dizaino studijas. 2019 metais laimėjo jaunojo dizainerio prizą. Mėgsta piešti, kurti kostiumų dizainus. Vilniuje yra įkūrusi vaikų ir jaunimo mados dizaino būrelį “Madele”.

A

Aušra
Choreografė, pedagogė, šokių vadovė/mokytoja turinti virš 10 metų patirties šokio ir scenos meno pasaulyje. Dirba su 5-18 metų vaikais ir paaugliais. Baigė mokslus Vinčesterio universitete, Didžiojoje Britanijoje. Specializuojasi gatvės, šiuolaikinio ir džiazinio šokio stiliuose. Šokusi renginiuose, konkursuose, miuzikluose, vaidinusi spektakliuose ir trumpametražiniuose filmuose.


Rudens atostogų stovyklos VULA 2023

Stovyklos taisyklės

Šia kortelių sistema stengiamės sukurti erdvę saugiam ir smagiam stovyklos praleidimui.

Stengiamės skatinti ir motyvuoti stovyklautojus elgtis gražiai su kitais stovyklautojais.

Stovykla turės baigtis anksčiau laiko, jeigu stovyklautojas gaus raudoną arba dvi geltonas korteles.

Žalia kortelė. Visapusiška stovykla VULA

– Žalia kortelė gaunama už gerus poelgius;
– Gavus geltoną kortelę, ją ištaisyti galima su žalia kortele;
– Raudoną kortelę su žalia kortele išsitaisyti – negalima;
– Žalias korteles galima keisti į prizus.

Geltona Kortelė. Visapusiška stovykla VULA

– Nepagarbus elgesys su vadovais ar jų nurodymų nevykdymas;
– Tyčinis stovyklos inventoriaus gadinimas;
– Trukdymas miegoti ar ilsėtis ;
– Pasišalinimas naktį iš namelių;
– Daromas fizinis ar psichologinis smurtas.

Raudona Kortelė. Visapusiška stovykla VULA

– Sėdėjimas bei laipiojimas stogais, langais ir balkonų turėklais;
– Pasišalinimas iš stovyklos teritorijos be vadovų leidimo ar priežiūros;
– Maudymasis vandens telkiniuose be vadovų leidimo ar priežiūros.


Rudens atostogų stovyklos VULA 2023

Stovyklų bazė

Roko sodyba. Rudens atostogų stovyklos VULA 2023
Roko sodyba. Rudens atostogų stovyklos VULA 2023
Roko sodyba. Rudens atostogų stovyklos VULA 2023
Rudens atostogų stovyklos VULA 2023
Rudens atostogų stovyklos VULA 2023
Rudens atostogų stovyklos VULA 2023

Rudens atostogų stovyklos VULA 2023

Stovyklos vula

2023-10-03

Rudens atostogų stovyklos VULA 2023

vaikų stovykla, vaiku stovykla, vaikų stovyklos, vaiku stovyklos, stovykla vaikams, stovykla vaikui, stovyklos vaikams, stovyklos vaikui, vaikas, vaikai, vaikų, vaiku, vaikui, vaikams, vasaros stovykla, vasaros stovyklos, stovykla vasara, stovyklos vasara, vasaros vaikų stovykla, vasaros vaiku stovykla, vasaros vaikų stovyklos, vasaros vaiku stovyklos, vasaros stovyklos vaikui, vasaros stovyklos vaikams, vaikų vasaros stovykla, vaiku vasaros stovykla, vaikų vasaros stovyklos, vaiku vasaros stovyklos, stovykla, stovyklos, jaunimo stovykla, jaunimo stovyklos, stovykla jaunimui, stovyklos jaunimui, paauglių stovykla, paaugliu stovykla, paauglių stovyklos, paaugliu stovyklos, stovykla paaugliams, stovyklos paaugliams, stovykla paaugliui, stovyklos paaugliu

jaunuolių stovykla, jaunuoliu stovykla, jaunuolių stovyklos, jaunuoliu stovyklos, stovykla jaunuoliams, stovyklos jaunuoliams, stovykla jaunuoliui, stovyklos jaunuoliui, merginų stovykla, merginu stovykla, merginų stovyklos, merginu stovyklos, stovykla merginoms, stovyklos merginoms, stovykla merginai, stovyklos merginai, megaičių stovykla, mergaiciu stovykla, megaičių stovyklos, mergaiciu stovyklos, stovykla mergaitems, stovyklos mergaitems, stovykla mergaitei, stovyklos mergaitei, vaikinų stovykla, vaikinu stovykla, vaikinų stovyklos, vaikinu stovyklos, stovykla vaikinams, stovyklos vaikinams, stovykla vaikinui, stovyklos vaikinui, berniukų stovykla, berniuku stovykla, berniukų stovyklos, berniuku stovyklos, stovykla berniukams, stovyklos berniukams, stovykla berniukui, stovyklos berniukui,

Rudens atostogų stovyklos VULA 2023

Poilsio stovykla, poilsinės stovyklos, vaikų poilsis,