Kokius daiktus reikėtų pasiimti į stovyklą?
Per mūsų 11 metų patirtį dirbant vaikų ir jaunimo stovyklose, sudarėme daiktų sąrašą, kuris leis tėvams ir vaikams lengvai atsirinkti, kuriuos daiktus pasiimti į stovyklą.
Būtina Turėti
Uždaroma ar užsukama gertuvė – gali būti plastikinė, guminė ar metalinė. Dėl stovyklautojų saugumo nepatariame turėti stiklinių gertuvių. Stovyklos metu vaikai turėtų reguliariai praplauti (praskalauti) šias gertuves.

Kepurė nuo saulės – tinka įvairios kepurės su snapeliu ar skrybelės. Apvalios skrybelės yra patogesnės, nes galima uždėti ar nuimti tinklelį nuo uodų. Taip pat jos uždengia ir sprandą, taip sumažindama tikimybę perkaisti.

Higienos priemonės – dantų šepetukas, dantų pasta, šampūnas, dušo želė ar kitos reikalingos priemonės. Taip pat higienos sumetimais reikia atsivežti savo rankšluosčių.

Medikamentai – pagal įstatymą stovyklos personalas negali duoti stovyklautojams vaistų, todėl tėvai turi pasirūpinti vaistais nuo skausmo ar kitais būtinais medikamentais.

Rūbai ir avalynė – stovyklautojai turi turėti tinkamą aprangą bei apavą pritaikyta aktyvioms veikloms vidaus patalpoms bei laukui ir pakankamą rūbų kiekį, kad būtų užtikrinta, jog jie nesušals, neperkais ar neperšlaps esant įvairiems orams (sportbačiai, botai, vidaus avalynė, lietpaltis, šiltesni rūbai, ilgos kelnės, šortai, marškinėliai, miegojimo apranga,

Galima Turėti
Tinklas nuo vabzdžių virš lovos – siūlome tiems stovyklautojams, kuriems yra sunku užmigti, jei kambaryje yra vabzdžių. Šiuos tinklelius galima įsigyti DEPO parduotuvėje (lovos tinklas-baldakimas). Jie kainuoja apie 10 eurų.

Tinklas nuo vabzdžių ant galvos – kartais vakarais prie laužo pasitaiko uodų, tad galima turėti tinklelį uždedamą ant kepurės. Šiuos tinklelius galima rasti Armijai ir Civiliai parduotuvėse.

Apsauga nuo saulės – dienos veiklas stengiamės atlikti pavėsyje, bet vaikams jautriau reaguojant į saulės spindulius galima pasirūpinti ultravioletiniais akiniais bei tinkamu kremu nuo saulės pagal odos tipą.

Repelentai nuo vabzdžių – stovyklos teritorijoje reguliariai naikiname erkes naudodami specialią rinkimo antklodę, bet stovyklautojai papildomai gali pasirūpinti repelentais nuo erkių bei gali pasiskiepyti nuo erkinio encefalito. Taip pat galima pasirūpinti repelentais nuo uodų ar kitų vabzdžių.

Smulkūs pinigėliai ledams – stovyklų metu bus galima pasimėgauti “Baltosios Varnelės” ledais.

Maudymosi apranga – galima turėti maudymosi kostiumą, tapkes, nardymo akinius bei rankšluostį.

Patalynė – norintys gali atsivežti savo patalynę, nors visą reikalingą patalynę suteikia stovykla.

Žibintuvėlis – vakarais einant į savo kambarius šviesa gali praversti, o taip pat su prožektoriais galima žaisti įvarius žaidimus.

Žaidimai – nors stovykla turi begalę stalo žaidimų ir įvairios sporto įrangos, tačiau stovyklautojai gali pasiimti ir savo mėgiamus žaidimus ir taip smagiau leisti vakarus su kambariokais.

Kokius daiktus reikėtų pasiimti į stovyklą?
Nebūtina Turėti
Sveikatos pažyma – nuo 2019 metų nebereikia pateikti sveikatos pažymos. Visą informaciją apie stovyklautojo sveikatą reikės pateikti sutartyje. Atvykus į stovyklą su savimi turėti pasirašytus 2 sutarties egzempliorius arba atsiųsti pasirašytą sutartį el-paštu. Prieš prasidedant stovyklai reikėtų sumokėti visą stovyklavimo mokestį pavedimu arba grynaisiais atvykus į stovyklą.

Telefonai ir prietaisai – mobilieji telefonai, planšetės, išmanieji laikrodžiai ar žaidimų konsolės nėra būtinos. Stovyklautojai su tėvais galės susisiekti vadovų telefonais, o kiti prietaisai nebūtini, nes stovyklose svarbiausia bendrauti su kitais stovyklautojais ir dalyvauti stovyklos organizuojamose veiklose. Taip pat būtų sumažinta galimybė šiuos prietaisus prarasti ar sugadinti.

Nepatartina Turėti
Laikrodžiai ar žadintuvai – stovyklos vadovai ir personalas stovyklautojus pakels bei pakvies į veiklas, tad jiems rūpintis laiku nėra būtina.

Maistas ir užkandžiai – stovykloje dirba kvalifikuotos ir patyrusios maisto gamintojos, tad maistas yra subalansuotas pagal visus reikalavimus. Stengsimės prisitaikyti prie vaikų maisto pomėgių ir pasiūlyti mėgstamą maistą, todėl savo maisto atsivežti nepatariame. Atsivežus savo produktus stovykla neatsakys už vaiko pilvo skausmus ar su virškinamojo trakto susijusiais negalavimais.

Kokius daiktus reikėtų pasiimti į stovyklą?
Draudžiama Turėti
Rūkalų, svaigalų, narkotinių ir toksinių, greitai užsidegančių ar sprogstančių medžiagų, peilių, ginklų – tai, kas gali pakenkti stovyklautojų ir stovyklos personalo saugumui.

VULA Vaikų Vasaros Stovyklos 2021
VULA organizuojamos vaikų stovyklos nustebins kiekvieną stovyklautoją bei paliks nepamirštamų akimirkų. Stovyklos vyks netoli Palangos Kretingos raj. Mažučių k. esančioje įspūdingoje sodyboje ant Lazdininkų ežero kranto „Vila Vilaitė“. Sodybos teritorijoje yra tinklinio, badmintono, futbolo bei krepšinio aikštelės. Taip pat yra stalo tenisas, nuosavas tvenkinukas, pirtis, kubilas bei daug kitų aktyvių pramogų.
Stovyklų Nauda Vaikams
Pasitikėjimas
Atlikdami įvairias užduotis ar naujas veiklas vaikai pradeda labiau pasitikėti savimi ir tampa drąsesni bei narsesni.
Bendravimas
Dalyviai išmoksta bendrauti ir bendradarbiauti su kitais vaikais ir taip įgyja socialinių įgūdžių, kurie pravers ateityje.
Kokius daiktus reikėtų pasiimti į stovyklą?

Gamta ir Sveikata
Stengiamės veiklas atlikti lauke, gamtoje ar gryname ore, o taip stovyklautojai tampa sveikesni ir pailsi nuo miesto.

Poilsis Nuo Ekranų
Vaikai dalyvaudami stovyklose atitrūksta nuo kompiuterių ar telefonų ir pagerina regėjimą atlikdami akių pratimus.

Įsimintinos Akimirkos
Dalyvaudami veiklose dalyviai patiria nepakartojamas akimirkas ir nuotykius, kurie įsimins visam gyvenimui.
Vaikų Stovyklos
Vaikai dalyvaujantys stovyklose susiranda naujų draugų, atranda įvairių veiklų ar pomėgių, pasidaro drąsesni, įgyja bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžių bei prasmingai ir linksmai leidžia vasaros atostogas.
Stovyklos – turėtų būti visų vaikų džiaugsmas, tad suteikime jiems šią galimybę.
Kokius daiktus reikėtų pasiimti į stovyklą?

Istorija
Savo veiklą pradėjome dar 2009 metais, kai įkūrėme vaikų ir jaunimo laisvalaikio bei sporto būrelį “SportUp”, kur vykdėme tinklinio, lėkščiasvydžio, badmintono, kovos menų, krepšinio, futbolo, stalo teniso užsiėmimus bei išradome naujų sporto rungčių ir žaidimų.
2012 metais buvo suorganizuotos pirmosios vaikų stovyklos, o 2014 metais įstojome į tarptautinę jaunimo apdovanojimų programą “DofE”, kuri dar labiau praplėtė mūsų veiklų sąrašą. Pradėjome organizuoti ir rengti įvairius projektus, žygius bei apdovanojimus jaunimui.
2018 metais visas savo veiklas subūrėme po vienu stogu – VULA.
Nuo mūsų veiklos pradžios surengėme bei padėjome organizuojant virš 50 vaikų ir jaunimo stovyklų Lietuvoje bei užsienio šalyse, dalyvavome 4 tarptautiniuose projektuose bei sukūrėme nesuskaičiuojamų linksmų akimirkų mūsų organizacijos dalyviams.
Nežadame sustoti ir toliau stengsimės tobulėti ugdymosi bei laisvalaikio organizavimo srityse!
Kokius daiktus reikėtų pasiimti į stovyklą?
Atsiliepimai
Kokius daiktus reikėtų pasiimti į stovyklą?
Misija ir Vizija
Sukurti saugią emocinę bei fizinę aplinką, kad vaikų stovyklos stovyklautojams būtų laisva zona reikšti savo mintis bei kūrybiškumą, gebėtų atrasti savo stiprybes ir talentus, ugdytųsi savarankiškumo ir atsakomybės jausmą, įsitrauktų į visuomenines ir kultūrines veiklas, mokintųsi bendradarbiauti ir bendrauti komandoje, vykdytų įvairius naudingus asmenybės bei visuomenės tobulėjimo projektus ir prasmingai bei aktyviai praleistų savo laisvalaikį.
Kokius daiktus reikėtų pasiimti į stovyklą?
Profesionalumas
Siekiame dirbti kokybiškai, ieškome profesionalios komandos bei vadovaujamės Lietuvos Respublikos įstatymais.
Atvirumas
Esame atviri naujoms idėjoms bei nuomonėms. Įsiklausome į problemas ir stengiamės jas spręsti kolektyviai.
Kokius daiktus reikėtų pasiimti į stovyklą?
Šiuolaikiškumas
Priimame naujoves ir pritaikome jas kasdienėje veikloje, bet nepamirštame ir pamatinių ugdymosi principų.
Patirtis
Neformaliojo ugdymosi srityje dirbame jau 12 metų. Esame surengę virš 50 stovyklų. Mūsų veiklose dalyvavo 1500 moksleivių.
Kokius daiktus reikėtų pasiimti į stovyklą?
Kontaktai
vaikų stovykla, vaiku stovykla, vaikų stovyklos, vaiku stovyklos, stovykla vaikams, stovykla vaikui, stovyklos vaikams, stovyklos vaikui, vaikas, vaikai, vaikų, vaiku, vaikui, vaikams, vasaros stovykla, vasaros stovyklos, stovykla vasara, stovyklos vasara, vasaros vaikų stovykla, vasaros vaiku stovykla, vasaros vaikų stovyklos, vasaros vaiku stovyklos, vasaros stovyklos vaikui, vasaros stovyklos vaikams, vaikų vasaros stovykla, vaiku vasaros stovykla, vaikų vasaros stovyklos, vaiku vasaros stovyklos, stovykla, stovyklos, jaunimo stovykla, jaunimo stovyklos, stovykla jaunimui, stovyklos jaunimui, paauglių stovykla, paaugliu stovykla, paauglių stovyklos, paaugliu stovyklos, stovykla paaugliams, stovyklos paaugliams, stovykla paaugliui, stovyklos paaugliui, jaunuolių stovykla, jaunuoliu stovykla, jaunuolių stovyklos, jaunuoliu stovyklos, stovykla jaunuoliams, stovyklos jaunuoliams, stovykla jaunuoliui, stovyklos jaunuoliui, merginų stovykla, merginu stovykla, merginų stovyklos, merginu stovyklos, stovykla merginoms, stovyklos merginoms, stovykla merginai, stovyklos merginai, megaičių stovykla, mergaiciu stovykla, megaičių stovyklos, mergaiciu stovyklos, stovykla mergaitems, stovyklos mergaitems, stovykla mergaitei, stovyklos mergaitei, vaikinų stovykla, vaikinu stovykla, vaikinų stovyklos, vaikinu stovyklos, stovykla vaikinams, stovyklos vaikinams, stovykla vaikinui, stovyklos vaikinui, berniukų stovykla, berniuku stovykla, berniukų stovyklos, berniuku stovyklos, stovykla berniukams, stovyklos berniukams, stovykla berniukui, stovyklos berniukui,
You must be logged in to post a comment.