Stovyklos vaikams VULA jau 10 metus kviečia jaunuosius stovyklautojus sudalyvauti mūsų organizuojamose stovyklose!
2021 metais siūlome rinktis iš šių teminių stovyklų


VULA organizuojamos ir rengiamos stovyklos pradžiugins kiekvieną stovyklautoją.
Pas mus rasite platų stovyklų veiklų pasirinkimą.
Į stovyklas priimame vaikus ir jaunimą, berniukus ir mergaites, nuo 8 iki 14 metų amžiaus.
Galėsite lengvai ir greitai užsiregistruoti į pasirinktas stovyklas.
Taip pat galite dovanoti mūsų organizuojamus stovyklos kelialapius ir taip sukurti šventę savo vaikams, anūkams ar draugams.
Mes priklausome Lietuvos Stovyklų Asociacijai, tad teikiame aukščiausio lygio paslaugas.

Vaiku Stovyklos

Bendra Registracija į Stovyklas

Užpildykite šią anketą ir mes su Jumis susisieksime bei patarsime, kurios stovyklos yra tinkamiausios Jūsų vaikams.
Taip pat galite užpildyti registracijos anketą užėjus į kiekvienos stovyklos atskirą puslapį.

Stovyklų kaina 349 eurai.
*AKCIJA – su šiuo „VULA20“ nuolaidos kodu stovykla kainuos tik 329 eurus (akcija galioja iki 2021 m. balandžio 30 d.).


Stovyklų Dovanų Kuponai

Gimtadienio bei mokslo metų baigimo proga nustebinkite ir įteikite stovyklos kelialapį savo vaikams ar anūkams.
Vaikai patys galės pasirinkti datą bei stovyklą pagal jų pačių norus.
Susisiekite su mumis telefonu arba el-paštu ir mes Jums atsiųsime

Vaiku stovyklos dovanu kuponas

Vaikų Stovyklos

Stovyklos yra tikras nuotykis. Dalyvaujantys stovyklose susiranda naujų draugų, atranda įvairių veiklų ar pomėgių, pasidaro drąsesni, įgyja bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžių bei prasmingai ir linksmai leidžia vasaros atostogas.
Visiems vaikams turi būti suteiktos galimybės sudalyvauti ir sužinoti, kas tai yra stovyklos.


Atsiliepimai

„Kūrybiškai ir profesionaliai suorganizuotos stovyklos vaikams. Ačiū!
Gytenis

Rating: 5 out of 5.

„Puiki organizacija. Mūsų mėgstamiausios vaikų stovyklos.“
Gabrielė

Rating: 5 out of 5.
Vaiku stovykla atsiliepimas

„Faina ir linksma kompanija! Būtinai sudalyvausim ir kitose stovyklose.“
Jūratė

Rating: 5 out of 5.

Nauda Vaikams

Vaikai dalyvaudami stovyklose atitrūksta nuo kompiuterių ir telefonų.
Atlikdami aktyvias veiklas gamtoje stovyklautojai tampa sveikesni.
Dalyviai išmoksta bendrauti ir bendradarbiauti su kitais vaikais ir taip įgyja reikalingų socialinių įgūdžių, kurie pravers ateityje.
Atlikdami įvairias užduotis ar naujas veiklas vaikai pradeda labiau pasitikėti savimi ir tampa drąsesni.
Stovykloje užsimezgę ryšiai su naujais draugais dažnai išlieka ilgus metus.
Išbandydami įvairius komandinius iššūkius dalyviai patiria nepakartojamus nuotykius ir akimirkas, kurie įsimins visam gyvenimui.


Profesionalūs Vadovai

Stovyklauti vaikams naudinga ne tik dėl naujų draugų, smagių emocijų ir vertingų įgūdžių. Geras pedagogas padės stovyklos vaikams atsiskleisti ir ugdytis tuos gebėjimus, kurių labiausiai jam ar jai trūksta. Čia plačios galimybės išbandyti skirtingas veiklas ir per jas geriau save pažinti. Ir nors savaitės trukmės stovykloje visų problemų išspręsti tikriausiai nepavyks, tam tiesiog nepakaks laiko, tačiau bus aiškiau, kuriuos gebėjimus neformaliojo ugdymo veiklose vertėtų stiprinti ateityje. Todėl mūsų organizacija ieško profesionalių ir kūrybiškų stovyklų vadovų, kad Jūsų vaikai galėtų tobulėti.


Galvos Skausmas Tėvams

Prasidėjus mokinių vasaros atostogoms daugelis vaikų tėvelių suka galvas, kaip juos užimti, kaip parinkti jiems saugias, smagias ir prasmingas veiklas, kad šie nepraleistų vėjais savo laisvo laiko. Didžiausia bėda yra ta, kad vis daugiau vaikų laisvą laiką praleidžia prie ekranų. Todėl mūsų siūlomos aktyvios, linksmos bei prasmingos stovyklos vaikams padės išspręsti šią dilemą.


Mokinimasis Iš Patirties

Mūsų organizuojamos stovyklos vaikams leidžia saugiai mokytis iš savo klaidų, be baimės, kad kas nors juos išjuoks. Atvirkščiai, mūsų vadovai stengiasi, kad stovyklautojai kuo daugiau veiklų atliktų patys, net, jeigu tai ir yra jų pirmas bandymas. Juk, tik per praktines klaidas, vaikai greičiausiai išmoks ką nors naujo.


Tarpusavio Bendravimas

Vaikai šiandien mažiau klauso vyresniųjų ir yra linkę turėti savo nuomonę dėl kiekvieno dalyko. Jie nori, kad su jais būtų bendraujama, kaip lygus su lygiu. Net ir svarbius jiems sprendimus nori priimti atsižvelgiant į jų norus. Ne visi vadovai šį pokytį priima, dėl jiems atrodančio nepagarbaus tarpusavio bendravimo ir kaltina vaikus neklusnumu. Mūsų vadovai stovyklos vaikams suteikia galimybę būti išgirstiems, domisi stovyklautojų mintimis ir priima sprendimus bendradarbiaujant su jais.


Kodėl Verta Rinktis Savaitines Stovyklas

Norint, kad jūsų atžalos eitu didesnio savarankiškumo link, reiktų juos išleisti į stovyklas su nakvyne. Tada vaikai labiau patirs stovyklavimo dvasią. Tuo pačiu, išvykus ilgesniam laikui ir didesniu atstumu nuo tėvų, jie turės labiau pasikliauti savo jėgomis ir išmokti savarankiškiau priimti sprendimus. Ilgesnė išvyka stovyklos vaikams leidžia labiau išmokti pasitikėti savo jėgomis ar pastovėti už savo nuomonę. Mūsų stovyklų vadovai organizuoja tokias veiklas, kad šis savarankiškumo bruožas galėtų atsiskleisti.


Komandiškumo Svarbos Supratimas

Nors mes vertiname ir bandome tobulinti individualius vaiko asmenybės bruožus ir savybes, tačiau reikėtų nepamiršti ir komandiškumo svarbos. Juk, daugelyje gyvenimo situacijų ši savybė gali labai pagelbėti mūsų ateities kartoms. Mūsų stovyklos vaikams esame paruošę platų komandinių užduočių kraitį. Kartais, norint jas įveikti, stovyklautojai ir apsipyksta ar susiginčija. Bet taip ir yra išmokstama bendradarbiauti komandoje.
Mūsų vadovai ir personalas po kiekvienos komandinės užduoties atlieka refleksija su stovyklautojais, kai nurimus emocijoms vaikai kartu su vadovais gali pasiiaiškinti, kaip buvo galima tą užduotį atlikti labiau bendradarbiaujant.


Stovyklautojų Saugumas

Nelaimingi atsitikimai ar traumos galimos kiekvienos stovyklos metu, tačiau profesionalių vadovų darbas yra pamatyti šių traumų rizikas. Mūsų vadovai prieš stovyklas dalyvauja specialiuose mokymuose apie saugą stovyklų metu, kuriuose mokosi suteikti pirmąją pagalbą, kaip elgtis ekstremaliose situacijose ir kaip jų išvengti. Mūsų komanda imasi visų priemonių, kad vaikams stovyklos būtų kuo saugesnės ir be traumų galinčių užbaigti jų stovyklavimą.


Fizinis Aktyvumas

Ne paslaptis, kad šiais laikais jaunimas vis mažiau juda ir dėl to didėja rizikos susirgti įvairiomis ligomis. Sudominti vaikus aktyviai leisti laiką darosi vis sunkiau. Didelę dalį laiko jaunimas praleidžia prie ekranų, o tai jų sveikatai naudos neprideda.
VULA organizacijos įkūrėjas Arnoldas Šarkis visą gyvenimą vykdo aktyvias veiklas gryname ore, tad gali pasakyti, jog tai padeda sustiprinti kūną ir nuraminti dvasią.
Pagal šį metodą ir yra organizuojamos VULA stovyklos veiklos vaikams.
Juk, vasarą praleisti aktyviai gamtoje ir su draugais yra didžiulis džiaugsmas.


Koronavirusas

Kaip žinia, CoVid19 virusas palietė kiekvieną iš mūsų. Bet praėjo jau nemažai laiko susigyvenant su juo. Prisitaikyti prie šių sunkių sąlygų reikia ir mums ir vaikams. Tačiau, žinant, kad vaikams šis virusas padaro mažai naudos, tai ir stovyklos turi būti rengiamos ir toliau. Juk, negalima iš vaikų atimti gyvenimiškų patirčių.
Mūsų organizacija imasi visų priemonių stovyklautojų saugumui nuo viruso ir bendradarbiauja su Lietuvos institucijomis, kiek įmanoma labiau sumažinant kylančias rizikas.


Kontaktai

Vaiku stovyklos vula