Stovyklos įmonėms. Vaikų stovykla įmonei. Stovyklos įmonei. Stovyklos įmonių darbuotojams.

Stovyklos įmonėms

Darbuotojų Motyvacija
Surengsime stovyklas Jūsų įmonės darbuotojų vaikams ir taip skatinti savo darbuotojus bei gerinti darbinę atmosferą.

Stovyklos įmonėms

Įmonės Įvaizdis
Siūlome prisidėti ir paremti rengiant stovyklas ukrainiečių ir socialiai remtiniems vaikams, kuriems reikia pagalbos.

Stovyklos įmonėms

Pardavimų Didinimas
Surengsime Jūsų įmonės stovyklas, kur konkurso būdu galėtų dalyvauti tie, kas įsigijo Jūsų prekes ar paslaugas.

Stovyklos įmonėms
Stovyklos įmonėms
Stovyklos įmonėms

Stovyklos įmonėms

Esame Visapusiško Ugdymosi ir Laisvalaikio Akademija VULA. Ugdymo srityje dirbame jau 13 metų! Esame surengę virš 80 stovyklų Lietuvoje bei užsienyje.

Šiuo metu siūlome rinktis iš mūsų paruoštų 15 skirtingų tematikų stovyklų programų, bet taip pat galime parengti stovyklą pagal pageidavimus Lietuvoje ar užsienio šalyse.

Rengiame stovyklas berniukams bei mergaitėms nuo nuo 7 iki 17 metų amžiaus. Visose mūsų veiklose jau yra apsilankę virš 5000 vaikų bei jaunuolių iš įvairių šalių.

Įmonės Įvaizdis

Esame paramos gavėjai, tad įmonės gali skirti finansinę paramą mums, kad galėtume surengti nemoakams stovyklas socialiai remtiniems vaikams.

2022 metų vasarą surengėme 4 nemokamas vasaros stovyklas vaikams iš Ukrainos. Šias stovyklas apmokėjo įmonė, kuriai vaikų globėjai buvo labai dėkingi!

Kviečiame neabejingas įmones prisidėti padedant ukrainiečių ir socialiai remtiniems vaikams patirti stovyklų džiaugsmą ir taip gerinti įmonės prestižą visuomenėje.

Pardavimų Didinimas

Europoje populiarėja įmonių rengiamos stovyklos, kai, perkant bendrovės prekes ar paslaugas, klientai dalyvauja konkurse ir laimi vasaros atostogų kelialapius.

Taip įmonės gali padidinti pasirinktų prekių ar paslaugų pardavimus. Tai yra papildoma reklama ir tokiu būdu įmonės gali didinti savo žinomumą visuomenėje.

Mes kokybiškai suorganizuosime ir surengsime Jūsų įmonės stovyklas, nes jau daugiau nei 13 metų dirbame šioje srityje Lietuvoje bei užsienio valstybėse.

Darbuotojų Motyvacija

3 metus dalyvavome Compensa vasaros stovyklose Austrijoje, kur dalyvavo VIG darbuotojų vaikai iš visos Europos.

Tokiu būdu įmonė stengėsi burti tvirtą kolektyvą kiekviename padalinyje, kad darbuotojai tarpusavyje susibendrautų.

Taip darbuotojai yra skatinami labiau stengtis savo srityje bei didėja galimybė, dėl to, pasirinkti dirbti Jūsų įmonėje.


Pagrindinės Stovyklų Temos

Stovyklos įmonėms

Stovyklos įmonėms

Stovyklos įmonėmsStovyklos įmonėms

Vaiku stovykla atsiliepimas. Visapusiško ugdymosi ir laisvalaikio akademija

“Kūrybiškai ir profesionaliai suorganizuotos vaikų stovyklos. Ačiū!
Gytenis

Rating: 5 out of 5.
Vaiku stovykla atsiliepimas. Visapusiško ugdymosi ir laisvalaikio akademija

“Puiki organizacija. Mūsų mėgstamiausios vaikų stovyklos.”
Gabrielė

Rating: 5 out of 5.
Vaiku stovykla atsiliepimas. Visapusiško ugdymosi ir laisvalaikio akademija

“Faina ir linksma kompanija! Būtinai sudalyvausim ir kitose stovyklose.”
Jūratė

Rating: 5 out of 5.

Stovyklos įmonėms

Profesionalumas. Visapusiško ugdymosi ir laisvalaikio akademija

Profesionalumas
Siekiame dirbti kokybiškai, ieškome profesionalios komandos bei vadovaujamės Lietuvos Respublikos įstatymais.

Atvirumas. Visapusiško ugdymosi ir laisvalaikio akademija

Atvirumas
Esame atviri naujoms idėjoms bei nuomonėms. Įsiklausome į problemas ir stengiamės jas spręsti kolektyviai.

Pagarba. Visapusiško ugdymosi ir laisvalaikio akademija

Pagarba
Su kiekvienu, nepaisant amžiaus, lyties, rasės, socialinės gerovės ar fizinių galimybių, bendraujame lygiomis teisėmis.

Stovyklos įmonėms

Šiuolaikiškumas. Visapusiško ugdymosi ir laisvalaikio akademija

Šiuolaikiškumas
Priimame naujoves ir pritaikome jas kasdienėse mūsų veiklose, bet nepamirštame ir pamatinių ugdymosi bei lavinimosi principų.

Patirtis. Visapusiško ugdymosi ir laisvalaikio akademija

Patirtis
Ugdymosi srityje dirbame jau virš 12 metų. Esame surengę virš 80 stovyklų, o mūsų veiklose dalyvavo virš 3000 moksleivių.

Kantrybė. visapusiško ugdymosi ir laisvalaikio akademija

Kantrybė
Kantriai, nuosekliai dirbame ir ugdomės kartu su auklėtiniais bei dalyviais, stengdamiesi atrasti kiekvieno stiprybes ar privalumus.


Istorija

Stovyklos įmonėms

Savo veiklą pradėjome dar 2009 metais, kai įkūrėme vaikų ir jaunimo laisvalaikio bei sporto būrelį “SportUp”, kur vykdėme tinklinio, lėkščiasvydžio, badmintono, kovos menų, krepšinio, futbolo, stalo teniso užsiėmimus. Taip pat išradome daug savo sukurtų naujų sporto rungčių ir aktyvių bei smagių žaidimų, kurie džiugino narius.

2013 metais buvo suorganizuotos pirmosios vaikų stovyklos, o 2014 metais įstojome į tarptautinę jaunimo apdovanojimų programą “DofE”, kuri dar labiau praplėtė mūsų veiklų sąrašą. Pradėjome organizuoti ir rengti įvairius projektus, žygius bei apdovanojimus jaunimui.
2018 metais visas veiklas bei organizacijas subūrėme po vienu stogu – VULA.

Nuo mūsų veiklos pradžios surengėme bei padėjome organizuojant virš 80 vaikų ir jaunimo stovyklų Lietuvoje bei užsienio šalyse. Dalyvavome 4 tarptautiniuose projektuose bei sukūrėme nesuskaičiuojamų linksmų akimirkų mūsų organizacijos dalyviams. Ir toliau stengsimės tobulėti visose mūsų vykdomose veikose!


Stovyklos įmonėms

Misija, Vizija ir Tikslai

Kuriame saugią emocinę bei fizinę aplinką, suteikdami dalyviams laisvą zoną reikšti savo mintis bei kūrybiškumą, sąlygas atrasti savo stiprybes, talentus, savarankiškumą ir atsakomybės jausmą.

Siekiame įsitraukti į visuomenines bei kultūrines veiklas ar organizacijas, kuriose galėtume padėti ir pasidalinti savo patirtimi. Tokiu būdu galime komandiškai spręsti esamas visuomenės problemas.

Su auklėtiniais mokinamės bendradarbiauti ir bendrauti komandoje, kad būtų galima vykdyti asmenybės bei visuomenės tobulėjimo projektus ir prasmingai praleisti laisvalaikį.


Stovyklos įmonėms

Stovyklų Dovanų Kuponai

Vaikų ar anūkų gimtadienio bei mokslo metų baigimo proga nustebinkite juos ir padovanokite jiems kelialapį į stovyklą.

Vaikai ar jaunuoliai galės patys pasirenti datą bei jų norimos stovyklos temą, taip galės kartu su draugais vykti į tą pačią stovyklą.

Susisiekite su mumis telefonu +370 620 7211 ar el-paštu info@vula.lt ir mes Jums atsiųsime visą reikalingą informaciją.

Vaiku stovyklos dovanu kuponas

Stovyklos įmonėms

Stovyklų Nauda Vaikams

Vaikai dalyvaujantys stovyklose susiranda naujų draugų, atranda įvairių veiklų, pomėgių bei talentų, pasidaro drąsesni, įgyja bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžių.

Stovyklos turėtų būti visų vaikų patirtas džiaugsmas, kuris neužsimiršta visą gyvenimą, tad suteikime jiems šią galimybę prasmingai ir linksmai prleisti savo laisvalaikį.

Stovyklautojai pailsės nuo ekranų, nes didžiąją laiko dalį atliks aktyvias užduotis ir žaidimus gryname ore. Profesionalūs vadovai pasirūpins, kad Jūsų vaikai būtų saugūs.

Visapusiško Ugdymosi ir Laisvalaikio Akademija. Vaiku stovyklos
laisvalaikio stovykla
laisvalaikio stovykla

VULA Logo Visapusiško Ugdymosi ir Laisvalaikio Akademija

Stovyklos įmonėms

vaikų stovykla, vaiku stovykla, vaikų stovyklos, vaiku stovyklos, stovykla vaikams, stovykla vaikui, stovyklos vaikams, stovyklos vaikui, vaikas, vaikai, vaikų, vaiku, vaikui, vaikams, vasaros stovykla, vasaros stovyklos, stovykla vasara, stovyklos vasara, vasaros vaikų stovykla, vasaros vaiku stovykla, vasaros vaikų stovyklos, vasaros vaiku stovyklos, vasaros stovyklos vaikui, vasaros stovyklos vaikams, vaikų vasaros stovykla, vaiku vasaros stovykla, vaikų vasaros stovyklos, vaiku vasaros stovyklos, stovykla, stovyklos, jaunimo stovykla, jaunimo stovyklos, stovykla jaunimui, stovyklos jaunimui, paauglių stovykla, paaugliu stovykla, paauglių stovyklos, paaugliu stovyklos, stovykla paaugliams, stovyklos paaugliams, stovykla paaugliui, stovyklos paaugliui, jaun

uolių stovykla, jaunuoliu stovykla, jaunuolių stovyklos, jaunuoliu stovyklos, stovykla jaunuoliams, stovyklos jaunuoliams, stovykla jaunuoliui, stovyklos jaunuoliui, merginų stovykla, merginu stovykla, merginų stovyklos, merginu stovyklos, stovykla merginoms, stovyklos merginoms, stovykla merginai, stovyklos merginai, megaičių stovykla, mergaiciu stovykla, megaičių stovyklos, mergaiciu stovyklos, stovykla mergaitems, stovyklos mergaitems, stovykla mergaitei, stovyklos mergaitei, vaikinų stovykla, vaikinu stovykla, vaikinų stovyklos, vaikinu stovyklos, stovykla vaikinams, stovyklos vaikinams, stovykla vaikinui, stovyklos vaikinui, berniukų stovykla, berniuku stovykla, berniukų stovyklos, berniuku stovyklos, stovykla berniukams, stovyklos berniukams, stovykla berniukui, stovyklos berniukui,