. Vaiku stovyklos. Prasidėjo registracija į stovyklą SKONIS 2023

Vaikų stovyklos. Vaiku stovyklos.

Vaiku stovykla. Vaikų stovykla.

Stovyklos vaikams. Stovykla vaikui.

Vasaros stovyklos. Vasaros stovykla.

Vaikų ir jaunimo kulinarijos stovyklos “Skonis” yra rengiamos jau 3 metus iš eilės! Stovyklos vyksta netoli Palangos esančioje nuostabioje sodyboje “Vila Vilaitė”.

Stovykla yra skirta vaikams ir jaunimui, berniukams ir mergaitėms, nuo 8 iki 14 metų, norintiems smagiai, įsimintinai, skaniai ir prasmingai praleisti vasarą gamtoje.

Mūsų kulinarijos stovyklose dalyviai susipažins su maisto gaminimo procesu bei susiras naujų draugų, o profesionalūs vadovai užtikrins stovyklautojų saugumą!

Vaiku stovyklos. Prasidėjo registracija į stovyklą SKONIS 2023
Vaiku stovyklos. Vaiku stovyklos. Prasidėjo registracija į stovyklą SKONIS 2023
Vaiku stovyklos. Vaiku stovyklos. Prasidėjo registracija į stovyklą SKONIS 2023


Stovyklos Programa

🥟🍤🥕
2023 m. rugpjūčio 13-19 dienomis.
Stovyklautojų amžius nuo 8 iki 14 metų.
Stovyklos trukmė – 7 dienos.
Stovykla vyks prie Palangos.
Stovyklos kaina 489 429 € .
Liko 4 vietos!

♨️🥢🥙
2023-iais metais mokysimės gaminti tradicinius Viduržemio jūros regiono patiekalus, tai – Ispanijos, Prancūzijos, Italijos, Graikijos, Tuniso ir kitų šalių klasikiniai valgiai. Tai yra puiki galimybė susipažinti su įvairių šalių virtuvėmis.

🥧🍗🍊
Susipažinsime su virtuvės įranga, produktų maistinėmis savybėmis, studijų galimybėmis, maisto pramonės mokslais bei gliaudysime gastronomijos protmūšio klausimus. Taip pat aktyviai leisime laisvalaikį bei žaisime įvairius stalo žaidimus.

🍣🍱🍊
Mūsų taip pat laukia valgių gaminimo, vizualaus patiekalų pateikimo meno, maisto technologijų, sveikos mitybos pagrindų mokymasis ir praktinis įgyvendinimas. Sulauksime ir profesionalių Šefų paskaitų apie maisto gaminimo procesą.

♨️🥢🥙
Mūsų gastronomijos stovyklose didelį dėmesį skiriame maisto gaminimo veikloms gryname ore. Stovyklautojai pailsės nuo kompiuterių ir mobiliųjų telefonų bei atliks regos gerinimo pratimus. Taip pat turime virš 20 lauko aktyvių veiklų.

🧀🥦🥚
Svarbiausia, jog per smagias užduotis ir veiklas stovyklautojai mokysis bendrauti ir bendradarbiauti su savo bendraamžiais. Taip jie įgis svarbių gyvenimiškų ir socialinių įgūdžių, kurie bus naudingi kuriant savo ateitį.

Graikiškos salotos
“Horiatiki”

Vaikų kulinarijos stovyklos Skonis. Graikiškos salotos "Horiatiki". Vaiku stovyklos. Prasidėjo registracija į stovyklą SKONIS 2023

Neapolietiška pica
“Margherita”

Vaikų kulinarijos stovyklos Skonis. Itališka neapolietiška pica "Margherita". Vaiku stovyklos. Prasidėjo registracija į stovyklą SKONIS 2023

Ispaniška sriuba
“Gazpacho”

Vaikų kulinarijos stovyklos Skonis. Ispaniška sriuba "Gazpacho". Vaiku stovyklos. Prasidėjo registracija į stovyklą SKONIS 2023

Slovėniškas desertas
“Kremna Rezina”

Vaikų kulinarijos stovyklos Skonis. Slovėniškas desertas "Kremna Rezina". Vaiku stovyklos. Prasidėjo registracija į stovyklą SKONIS 2023

Ispaniška spurgytės
“Churros”

Vaikų kulinarijos stovyklos Skonis. Ispaniška spurgytės "Churros". Vaiku stovyklos. Prasidėjo registracija į stovyklą SKONIS 2023

Prancūziški pyragėliai
“Canelé”

Vaikų kulinarijos stovyklos Skonis. Prancūziški pyragėliai "Canelé". Vaiku stovyklos. Prasidėjo registracija į stovyklą SKONIS 2023

Graikiški kebabai
“Gyros”

Vaikų kulinarijos stovyklos Skonis. Graikiški kebabai "Gyros". Vaiku stovyklos. Prasidėjo registracija į stovyklą SKONIS 2023

Itališkas patiekalas
“Lasagne”

Vaikų kulinarijos stovyklos Skonis. Itališkas patiekalas "Lasagne". Vaiku stovyklos. Prasidėjo registracija į stovyklą SKONIS 2023

Izraelietiški avinžirniai
“Hummus” ir “Falafel”

Vaikų kulinarijos stovyklos Skonis. Izraelietikški avinžirniai "Hummus" ir "Falafel". Vaiku stovyklos. Prasidėjo registracija į stovyklą SKONIS 2023

. Vaiku stovyklos. Prasidėjo registracija į stovyklą SKONIS 2023


Kulinarijos Stovyklos Registracija

Norint užsiregistruoti į kulinarijos stovyklą “Skonis” 2023, reikėtų užpildyti registracijos anketą. Ją užpildžius mes su Jumis susisieksime ir pranešime tolimesnę registracijos eigą.

Primename, kad vietų kiekis yra ribotas ir pirmenybę teikiame pirmiesiems užpildžiusiems registracijos anketą bei apmokėjus registracijos mokesčio sąskaitą, kurią gausite anketoje nurodytu el-paštu.

Jeigu, užpildžius anketą, negaunate jokio atsakymo, tai tikriausiai buvo nurodytas neteisingas el-pašto adresas arba telefono numeris. Tokiu atveju susisiekite su mumis tiesiogiai info@vula.lt.

. Vaiku stovyklos. Prasidėjo registracija į stovyklą SKONIS 2023

Registracijos Anketa

*Teikdami šią registracijos anketą Jūs sutinkate, kad pateikti duomenys būtų tvarkomi pagal mūsų privatumo politiką, kurią rasite spustelėję šią nuorodą – https://vula.lt/informacija/privatumo-politika/.


Apmokėjimų Informacija

Užpildžius aukščiau esančią anketą, mes Jums atsiųsime išankstinę sąskaitą, kur bus pateikta išsami informacija, kaip apmokėti 49 Eur stovyklos registracijos mokestį. Šis registracijos mokestis įsiskaičiuos į stovyklos kelialapio kainą.

Likusią sumą galima apmokėti prieš atvykstant į stovyklą bankiniu pavedimu į tą pačią sąskaitą, kur buvo atliktas ir registracijos apmokėjimas. Arba galima likutį apmokėti atvykus į stovyklą grynaisiais pinigais.

Jeigu atsitiktų taip, kad negalėsite dalyvauti stovykloje, tai pranešus mums iki 2023-03-31, grąžinsime 50% sumokėto registracijos mokesčio dalį. Informuojame, kad pirmenybę teikiame pirmiems sumokėjus registracijos mokestį.


. Vaiku stovyklos. Prasidėjo registracija į stovyklą SKONIS 2023

Nuolaidos ir Akcijos

Pateiktus nuolaidų kodus galite įrašyti į aukščiau esančios registracijos anketos nuolaidos kodo laukelį.

Kodų pavyzdžiai: Draugai Jonas ir Petras, Šeima brolis ir sesuo, Stovyklos Kurk, Skonis bei Išradėjas.

Nuolaidos yra sumuojamos, tad galite ženkliai sumažinti stovyklos kelialapių kainas pasikviesdami draugų.

Šeima
Šeimos nariams dalyvaujant vienoje ar skirtingose VULA stovyklose, taikome nuolaidas nuo bendros kelialapio sumos:
2 šeimos nariai – po 10 €;
3 šeimos nariai – po 15 €;
4 šeimos nariai – po 20 €;
5 šeimos nariai – po 25.

Draugai
Draugams dalyvaujant toje pačioje ar skirtingose VULA stovyklose, taikome nuolaidas nuo bendros kelialapio sumos:
2 draugai – po 10 €;
3 draugai – po 15 €;
4 draugai – po 20 €;
5 draugai – po 25.

Stovyklos
Stovyklautojui dalyvaujant keliose VULA stovyklose, taikome nuolaidas nuo bendros kelialapio sumos:
2 stovyklos – po 10 €;
3 stovyklos – po 15 €;
4 stovyklos – po 20 €;
5 stovyklos – po 25.


Dovanų Kuponas

Vaikų ar anūkų gimtadienio bei mokslo metų baigimo proga nustebinkite juos ir padovanokite jiems kelialapį į stovyklą.

Vaikai ar jaunuoliai galės patys pasirenti datą bei jų norimos stovyklos temą, taip galės kartu su draugais vykti į tą pačią stovyklą.

Susisiekite su mumis telefonu +370 620 7211 ar el-paštu info@vula.lt ir mes Jums atsiųsime visą reikalingą informaciją.

. Vaiku stovyklos. Prasidėjo registracija į stovyklą SKONIS 2023
Vaikų kulinarijos stovyklos "Skonis" dovanų kuponas. Kulinarijos stovykla
. Vaiku stovyklos. Prasidėjo registracija į stovyklą SKONIS 2023

Papildoma Informacija

Maitinimas
Valgysime skaniai ir sočiai 5 kartus per dieną. Stengsimės prisitaikyti prie kiekvieno ir siūlysime kuo įvairesnius ir skanesnius patiekalus. Tėveliai galės pranešti apie vaikų nemėgstamus ar netoleruotinus produktus, o mes paruošime atskirą valgiaraštį.

Apgyvendinimas
Gyvensime dviejose medinėse vilose esančiose stovyklos teritorijose. Visi bus apgyvendinti jaukiuose kambariuose po 3-7 stovyklautojus. Vilose yra įrengti visi patogumai, 5 vidaus tualetai bei 4 vidaus dušai, valgomasis, pramogų salė ir pirtis.

Kalbos Stovyklose
Šiuo metu yra populiaru leisti vaikus, kurie gyvena užsienyje, į stovyklas Lietuvoje, tačiau vaikai bijo, nes nekalba gerai lietuviškai. Mūsų vadovai bei stovyklautojai, kurie atvyksta iš viso pasaulio, kalba keliomis kalbomis, o geriausia kalba – žaidimai!

Sveikatos Pažyma
Sveikatos pažymų nebereikia. Stovyklautojų sveikatos aprašymą reikės pateikti sutartyje. Esant specialiems poreikiams, reikėtų šeimos gydytojo rašytinio leidimo.

Lankstumas
Būna situacijų, kai šeima jau yra suplanavusi atostogas, o grafikas kertasi su norima stovykla, tad pas mus atvykti galite ir vėliau, o išvykti galima ir anksčiau.

Daiktai
Dalyviai turi atsivežti uždaromą gertuvę, kepurę nuo saulės, dantų šepetuką.
Išsamų daiktų sąrašą rasite spustelėjus čia – “Daiktų sąrašas vaikų stovykloms”.

Etiketas
Stovyklose siekiame, kad dalyviai gerbtų vienas kitą ir stovyklos personalą, tad nuolat primename frazę “elkis su kitais taip, kaip norėtum, kad kiti su tavimi elgtųsi”.

Baimės
Jauni, nedrąsus ar pirmą kartą stovykloje dalyvaujantys vaikai kartais vengia kalbėtis apie savo savijautą. Visada siūlome spręsti situaciją kalbėjimusi, o ne užsidarymu.

Amžius
Tėveliai ir globėjai turėtų atsižvelgti į stovyklos amžiaus intervalą ir nuspręsti ar jauniausiam bei vyriausiam stovyklautojui bus įdomu ir informuoti dalyvį apie tai.

Saugumas
Stovyklų bazes pritaikome, kad aplinka būtų saugi, taip sumažiname traumų tikimybę. Stovyklos vadovai yra praėję pirmosios pagalbos kursus, o pagrindinis stovyklos vadovas yra baigęs plaukimo vandenyje gelbėjimo kursus. Stovykloje dirba edukologai įgiję psichologijos žinių, todėl mokame bendrauti ir bendradarbiauti įvykus įvairioms situacijoms.

Virusai
Mūsų organizacija imsis visų reikalaujamų veiksmų, kad stovyklautojai ir jų šeimos nariai būtų saugūs. Nuolatos bendraujame su Sveikatos bei Švietimo ministerijomis, o visi mūsų vadovai jau yra pasiskiepiję bei turi galimybių pasus! Prieš stovyklą dar kartą informuosime dalyvius apie LR naujausius reikalavimus, kad stovyklavimas būtų kuo saugesnis.

Dokumentai
Dalyviai turi pateikti visus reikalingus dokumentus ar įgaliojimus, kurių reikalauja LR ar ES įstatymai. Dažnai pasitaiko, kad atvykstantiems iš užsienio, kai lydintis asmuo nėra tėvai ar globėjai, tai tokiu atveju reikia turėti raštišką tėvų/globėjų įgaliojimą su parašais, kur būtų nurodytas asmuo, kuris gali atlydėti arba pasiimti stovyklautoją iš stovyklos.

. Vaiku stovyklos. Prasidėjo registracija į stovyklą SKONIS 2023


Atvykimas ir Išvykimas

Kadangi pas mus atvyksta dalyviai iš visos Lietuvos bei užsienio ir mes patys visą vasarą liekame stovyklavimo bazėje, todėl yra sunku organizuoti bendrą stovyklautojų atvykimą ir išvykimą iš stovyklų. Siūlome maršrutą sudėlioti iš anksto bei apskaičiuoti reikalingą laiką kelionei.

Jeigu nėra galimybės atvykti savu transportu, tokiu atveju galite keliauti traukiniu ar autobusu į Kretingą bei autobusu ar lėktuvu į Palangą, o iš šių miestų mūsų stovyklos bazę galėsite pasiekti taksi paslauga. Taip pat galima derinti važiavimus su kitais stovyklautojais.

Atvykti į stovyklą galima nuo sekmadienio 15:00 val. Jeigu atvyksite anksčiau, tokiu atveju siūlysime aplankyti šalia esančius Japonišką sodą bei Baltų parką. Galima atvykti į stovyklą ir vėliau, net ir kitomis dienomis. Išvykti iš stovyklos galite ir anksčiau, pranešus vadovams.


. Vaiku stovyklos. Prasidėjo registracija į stovyklą SKONIS 2023

Stovyklos Dienotvarkė

Stovyklos programos veiklas deriname pagal meteorologines sąlygas, todėl ir konkrečios veiklos dienos metu gali skirtis.

Visados įgyvendiname mūsų parengtos programos užsibrėžtus tikslus bei užduotis, atsižvelgdami į vaikų pageidavimus.

Stovyklos prasideda sekmadieniais nuo 15:00 val. ir pasibaigia po savaitės, kitą šeštadienį, 12:00 val.

Sekmadienis
(pirmoji stovyklos diena)

15:00-16:00 – registracija;
16:00-16:30 – pavakariai;
16:30-17:00 – taisyklių aptarimas;
17:00-18:00 – atidarymo žaidimas, susipažinimas;
18:00-19:00 – įsikūrimas kambariuose;
19:00-20:00 – vakarienė;
20:00-21:00 – vakarinė veikla;
21:00-21:30 – naktipiečiai;
21:30-23:00 – vakarinė veikla;
23:00-09:00 – miegas.

Darbo Diena
(kasdieninė stovyklos diena)

09:00-09:30 – prabudimas;
09:30-10:00 – pusryčiai;
10:00-13:00 – rytinė veikla;
13:00-13:30 – pietūs;
13:30-14:00 – poilsis;
14:00-16:00 – dieninė veikla;
16:00-16:30 – pavakariai;
16:30-18:30 – dieninė veikla;
18:30-19:00 – vakarienė;
19:00-20:30 – vakarinė veikla;
20:30-21:00 – naktipiečiai;
21:00-22:00 – vakarinė veikla;
22:00-09:00 – miegas.

Šeštadienis
(paskutinė stovyklos diena)

09:30-10:00 – prabudimas;
10:00-11:00 – pusryčiai;
11:00-12:00 – daiktų susidėjimas;
12:00 – išvykimas.

. Vaiku stovyklos. Prasidėjo registracija į stovyklą SKONIS 2023


Stovyklų Nauda

Pasitikėjimas

Pasitikėjimas
Atlikdami įvairias užduotis ar naujas veiklas vaikai pradeda labiau pasitikėti savimi ir tampa drąsesni bei narsesni.

Bendravimas

Bendravimas
Dalyviai išmoksta bendrauti ir bendradarbiauti su kitais vaikais ir taip įgyja socialinių įgūdžių, kurie pravers ateityje.

Pagarba

Draugystė
Stovyklose sukurtos bičiulystės, draugystės ar ryšiai su naujais draugais išlieka ilgus metus, o dažnai ir visą gyvenimą.

Gamta ir Sveikata
Stengiamės veiklas atlikti lauke, gamtoje ar gryname ore, o taip stovyklautojai tampa sveikesni ir pailsi nuo miesto.

Poilsis Nuo Ekranų
Stovyklautojai galės naudotis mobiliaisiais telefonais ar elektronikos prietaisais tik vakarais, kad susisiektų su artimaisias.

Įsimintinos Akimirkos
Dalyvaudami veiklose dalyviai patiria nepakartojamas akimirkas ir nuotykius, kurie įsimins visam gyvenimui.


Stovyklos Vadovai

Stovyklos vadove.

Justina
Edukologė, muzikali, kūrybinga, rūpestinga, energinga ir linksma vaikų bei jaunimo stovyklų vadovė. Edukologinį darbą dirba jau 9 metus! Labiausiai mėgsta gaminti konditerinius patiekalus.

Vaikų stovyklų vadovė Lina.

Diana
Aktyvi, linksma, rūpestinga vaikų ir jaunimo vadovė. Įvairiose stovyklose vadovauja jau nuo 2014 metų. Specializuojasi į saldumynų ir desertų gaminimą bei nuolat tobulina gastronomijos žinias ir įgūdžius.


Stovyklos Svečiai

Vaiku stovyklos. Prasidėjo registracija į stovyklą SKONIS 2023

Montvydas
Virėjas-virtuvės šefas, turintis daugiau nei 13 metų darbo patirtį įvairiose Europos šalyse bei įvairiose pasaulio virtuvėse.
Kryptingai kuria įvairius restoranų projektus ir restoranų įvaizdžius: nuo aprangų, technologinių virtuvės procesų iki patiekalų. Labiausiai orientuojasi į itališkų ir prancūziškų patiekalų gaminimą.

. Vaiku stovyklos. Prasidėjo registracija į stovyklą SKONIS 2023


Stovyklos Taisyklės

Žalia kortelė

– Žalia kortelė gaunama už gerus poelgius;
– Gavus geltoną kortelę, ją ištaisyti galima su žalia kortele;
– Raudoną kortelę su žalia kortele išsitaisyti – negalima;
– Žalias korteles galima keisti į prizus.

Geltona Kortelė

– Nepagarbus elgesys su vadovais ar jų nurodymų nevykdymas;
– Tyčinis stovyklos inventoriaus gadinimas;
– Trukdymas miegoti ar ilsėtis ;
– Pasišalinimas naktį iš namelių;
– Daromas fizinis ar psichologinis smurtas.

Raudona Kortelė

– Sėdėjimas bei laipiojimas stogais, langais ir balkonų turėklais;
– Pasišalinimas iš stovyklos teritorijos be vadovų leidimo ar priežiūros;
– Maudymasis vandens telkiniuose be vadovų leidimo ar priežiūros.

Stovykla turės baigtis anksčiau laiko, jeigu stovyklautojas gaus raudoną arba dvi geltonas korteles už nusižengimus.

. Vaiku stovyklos. Prasidėjo registracija į stovyklą SKONIS 2023


Stovyklų Bazė

. Vaiku stovyklos. Prasidėjo registracija į stovyklą SKONIS 2023

Važiuojant nuo Palangos

Važiuojant nuo Kretingos

Važiuojant nuo Skuodo

Stovyklos vaikams Palangoje. Laisvalaikio stovykla.
Laisvalaikio stovykla.

Vaiku stovyklos vula

Kulinarijos stovykla

vaikų stovykla, vaiku stovykla, vaikų stovyklos, vaiku stovyklos, stovykla vaikams, stovykla vaikui, stovyklos vaikams, stovyklos vaikui, vaikas, vaikai, vaikų, vaiku, vaikui, vaikams, vasaros stovykla, vasaros stovyklos, stovykla vasara, stovyklos vasara, vasaros vaikų stovykla, vasaros vaiku stovykla, vasaros vaikų stovyklos, vasaros vaiku stovyklos, vasaros stovyklos vaikui, vasaros stovyklos vaikams, vaikų vasaros stovykla, vaiku vasaros stovykla, vaikų vasaros stovyklos, vaiku vasaros stovyklos, stovykla, stovyklos, jaunimo stovykla, jaunimo stovyklos, stovykla jaunimui, stovyklos jaunimui, paauglių stovykla, paaugliu stovykl.

paauglių stovyklos, paaugliu stovyklos, stovykla paaugliams, stovyklos paaugliams, stovykla paaugliui, stovyklos paaugliui, jaunuolių stovykla, jaunuoliu stovykla, jaunuolių stovyklos, jaunuoliu stovyklos, stovykla jaunuoliams, stovyklos jaunuoliams, stovykla jaunuoliui, stovyklos jaunuoliui, merginų stovykla, merginu stovykla, merginų stovyklos, merginu stovyklos, stovykla merginoms, stovyklos merginoms, stovykla merginai, stovyklos merginai, megaičių stovykla, mergaiciu stovykla, megaičių stovyklos, mergaiciu stovyklos, stov

ykla mergaitems, stovyklos mergaitems, stovykla mergaitei, stovyklos mergaitei, vaikinų stovykla, vaikinu stovykla, vaikinų stovyklos, vaikinu stovyklos, stovykla vaikinams, stovyklos vaikinams, stovykla vaikinui, stovyklos vaikinui, berniukų stovykla, berniuku stovykla, berniukų stovyklos, berniuku stovyklos, stovykla berniukams, stovyklos berniukams, stovykla berniukui, stovyklos berniukui,

Kulinarijos stovykla