Vaikų stovyklos komanda 2023. Vaikų stovyklos. Vaiku stovykla. Vaiku stovyklos. Stovykla vaikams. Stovyklos vaikams. Vasaros stovyklos. Vasaros stovykla. Stovykla vaikui. Stovyklos vaikams.

Stovyklų Vadovai

vaikų stovyklos komanda 2023. Žilvinas

Žilvinas
Gidas, instruktorius, kelionių kūrėjas, patyriminio mokymosi fasilitatorius ir išgyvenimo pradmenų mokytojas. Ugdomąjį darbą su vaikais stovyklose bei gamtoje dirba jau eilę metų, tokiose šalyse kaip: Kanada, Islandija, Kinija, Japonija, Lietuva. Žvejoti pradėjo dar vaikystėje , o mėgstamiausias būdas – spiningas.

vaikų stovyklos komanda 2023. Donatas

Donatas
Neformalaus ugdymo mokytojas, muzikantas, sportininkas ir keliautojas. Dirba su vaikais ir jaunimu jau 15 metų! Yra dalyvavęs įvairiose stovyklose Lietuvoje, Europoje bei Azijos šalyse. Neformaliojo ugdymo veiklas vaikams yra organizavęs Norvegijoje, Vokietijoje, Ispanijoje, Kanadoje bei Indijoje. Žvejyba žavi nuo pat vaikystės.

Vaikų stovyklos komanda 2023

vaikų stovyklos komanda 2023. Rūta

Rūta
Rūpestinga, linksma, aktyvi ir kūrybiška grupės vadovė. Yra baigusi Vilniaus Dailės Akademijos Mados Dizaino studijas. 2019 metais laimėjo jaunojo dizainerio prizą. Mėgsta piešti, kurti kostiumų dizainus.

vaikų stovyklos komanda 2023. Justina

Justina
Edukologė, muzikali, kūrybinga, rūpestinga, pareiginga, energinga ir linksma vaikų bei jaunimo stovyklų vadovė. Edukologinį darbą su vaikais dirba jau 9 metus. Mėgsta groti gitara ir pianinu.

vaikų stovyklos komanda 2023. Lina

Lina
Rūpestinga, linksma, aktyvi ir kūrybiška. Yra baigusi muzikos konservatoriją. Klaipėdos universitete yra įgijusi vizualaus meno studijų bakalaurą. Mėgsta groti, dainuoti, tapyti ir domisi mada, dizainu bei stiliumi.

Vaikų stovyklos komanda 2023

vaikų stovyklos komanda 2023. Diana

Diana
Aktyvi, linksma, rūpestinga vaikų ir jaunimo vadovė. Įvairiose stovyklose vadovauja jau nuo 2014 metų. Specializuojasi į saldumynų ir desertų gaminimą bei nuolat tobulina gastronomijos žinias ir įgūdžius.

vaikų stovyklos komanda 2023. Žilvinas

Žilvinas
Linksmas, aktyvus, žygeivis, stovyklos vadovas. Turi įgijęs telekomunikacijų fizikos bei elektronikos bakalauro diplomus Vilniaus universitete. Taip pat dirba elektroninių sistemų programuotuoju ir projektuotoju bei yra sukūręs tuziną komercinių prietaisų.

vaikų stovyklos komanda 2023. Ramunė

Ramunė
Edukologė, rūpestinga, energinga ir linksma, mokanti gestų kalbą, vaikų ir jaunimo stovyklų vadovė. Mėgsta būti gamtoje ir laiką leisti su gyvūnais. Edukologinį darbą su vaikais dirba jau 8 metus.

Vaikų stovyklos komanda 2023

vaikų stovyklos komanda 2023. Aurimas

Aurimas
Žvejys, žygeivis, gamtos mylėtojas. Yra dirbęs virš 10 įvairių vaikų stovyklų vadovu. Yra baigęs psichologijos studijas, tad puikiai moka bendrauti su jaunaisias stovyklautojais.

Koman

Stovyklų Svečiai

vaikų stovyklos komanda 2023Gytenis Galkis Verslumo stovykla

Gytenis Galkis
Lietuvos verslo angelų tinklo įkūrėjas, “Blue Lime Labs“, “Enhand“, “OziPay” įmonių bendrasavininkas, verslininkas ir sertifikuotas vienaragių ieškotojas bei investuotojas. “70ventures” investicijų fondo valdymo partneris. Dar jaunystėje pradėjo primuosius verslus bei yra baigęs Kopenhagos aukštąją verslo mokyklą. Laidos “Sėkmės tandemas” vertintojas ir investuotojas.

vaikų stovyklos komanda 2023. Montvydas

Montvydas Kazlauskas
Virėjas-virtuvės šefas, turintis daugiau nei 13 metų darbo patirtį įvairiose Europos šalyse bei įvairiose pasaulio virtuvėse.
Kryptingai kuria įvairius restoranų projektus ir restoranų įvaizdžius: nuo aprangų, technologinių virtuvės procesų iki patiekalų. Labiausiai orientuojasi į itališkų ir prancūziškų patiekalų gaminimą.

vaikų stovyklos komanda 2023. Linas Geležanskas Verslumo stovykla

Linas Geležanskas
Verslininkas ir “IT logika” įkūrėjas bei direktorius. Dronų ir aviacijos elektronikos ekspertas bei inžinierius. Visą gyvenimą paskyrė naujoms technologijoms kurti. Baigė Vilniaus Licėjų ir vieną geriausių Anglijos Lancaster universitetą. Turi įgijęs Daktaro mokslinį laipsnį. Taip pat yra VGTU Antano Gustaičio aviacijos instituto (AGAI) prodekanas.

vaikų stovyklos komanda 2023

Giedrius Valiūnas
Advokatas, teisininkas, verslininkas bei nekilnojamojo turto vystytojas. 2015 m. baigė Vilniaus Universitetą ir įgijo teisės magistro laipsnį. 2019 m. baigė Baltic Management Institute bei įgijo verslo vadybos magistro laipsnį. 2011-2017 m. dirbo advokatų kontoroje „Ellex Valiūnas ir partneriai“, o 2019 m. įkūrė bendrą advokatų kontorą “Valiūnas, Juškevičius ir partneriai”.

Vaikų stovyklos komanda 2023


Visapusiško Ugdymosi ir Laisvalaikio Akademija. Komanda.

Mūsų rengiamos vaikų ir jaunimo stovyklos maloniai nustebins kiekvieną stovyklautoją.

Visapusiško Ugdymosi ir Laisvalaikio Akademija. Komanda

Mūsų siūlomos sezoninės stovyklos vaikams ir jaunimui leis išsirinkti mėgstamiausią veiklą.

Visapusiško Ugdymosi ir Laisvalaikio Akademija. Komanda

Priimame berniukus ir mergaites, nuo 7 iki 17 metų. Stovyklos vyksta prie Palangos.


Visapusiško Ugdymosi ir Laisvalaikio Akademija

Vaikų stovyklos komanda 2023Vaikų stovyklos komanda 2023

Profesionalumas. Visapusiško ugdymosi ir laisvalaikio akademija

Profesionalumas
Siekiame dirbti kokybiškai, ieškome profesionalios komandos bei vadovaujamės Lietuvos Respublikos įstatymais.

Atvirumas. Visapusiško ugdymosi ir laisvalaikio akademija

Atvirumas
Esame atviri naujoms idėjoms bei nuomonėms. Įsiklausome į problemas ir stengiamės jas spręsti kolektyviai.

Pagarba. Visapusiško ugdymosi ir laisvalaikio akademija

Pagarba
Su kiekvienu, nepaisant amžiaus, lyties, rasės, socialinės gerovės ar fizinių galimybių, bendraujame lygiomis teisėmis.

Vaikų stovyklos komanda 2023

Šiuolaikiškumas. Visapusiško ugdymosi ir laisvalaikio akademija

Šiuolaikiškumas
Priimame naujoves ir pritaikome jas kasdienėse mūsų veiklose, bet nepamirštame ir pamatinių ugdymosi bei lavinimosi principų.

Patirtis. Visapusiško ugdymosi ir laisvalaikio akademija

Patirtis
Ugdymosi srityje dirbame jau virš 13 metų. Esame surengę virš 80 stovyklų, o mūsų veiklose dalyvavo virš 5000 moksleivių.

Kantrybė. visapusiško ugdymosi ir laisvalaikio akademija

Kantrybė
Kantriai, nuosekliai dirbame ir ugdomės kartu su auklėtiniais bei dalyviais, stengdamiesi atrasti kiekvieno stiprybes ar privalumus.


Istorija

Vaikų stovyklos komanda 2023

Savo veiklą pradėjome dar 2009 metais, kai įkūrėme vaikų ir jaunimo laisvalaikio bei sporto būrelį “SportUp”, kur vykdėme tinklinio, lėkščiasvydžio, badmintono, kovos menų, krepšinio, futbolo, stalo teniso užsiėmimus. Taip pat išradome daug savo sukurtų naujų sporto rungčių ir aktyvių bei smagių žaidimų, kurie džiugino narius.

2013 metais buvo suorganizuotos pirmosios vaikų stovyklos, o 2014 metais įstojome į tarptautinę jaunimo apdovanojimų programą “DofE”, kuri dar labiau praplėtė mūsų veiklų sąrašą. Pradėjome organizuoti ir rengti įvairius projektus, žygius bei apdovanojimus jaunimui.
2018 metais visas veiklas bei organizacijas subūrėme po vienu stogu – VULA.

Nuo mūsų veiklos pradžios surengėme bei padėjome organizuojant virš 80 vaikų ir jaunimo stovyklų Lietuvoje bei užsienio šalyse. Dalyvavome 4 tarptautiniuose projektuose bei sukūrėme nesuskaičiuojamų linksmų akimirkų mūsų organizacijos dalyviams. Ir toliau stengsimės tobulėti visose mūsų vykdomose veikose!


Vaikų stovyklos komanda 2023

Misija, Vizija ir Tikslai

Kuriame saugią emocinę bei fizinę aplinką, suteikdami dalyviams laisvą zoną reikšti savo mintis bei kūrybiškumą, sąlygas atrasti savo stiprybes, talentus, savarankiškumą ir atsakomybės jausmą.

Siekiame įsitraukti į visuomenines bei kultūrines veiklas ar organizacijas, kuriose galėtume padėti ir pasidalinti savo patirtimi. Tokiu būdu galime komandiškai spręsti esamas visuomenės problemas.

Su auklėtiniais mokinamės bendradarbiauti ir bendrauti komandoje, kad būtų galima vykdyti asmenybės bei visuomenės tobulėjimo projektus ir prasmingai praleisti laisvalaikį.


Stovyklų Dovanų Kuponai

Vaikų stovyklos komanda 2023

Vaikų ar anūkų gimtadienio bei mokslo metų baigimo proga nustebinkite juos ir padovanokite jiems kelialapį į stovyklą.

Vaikai ar jaunuoliai galės patys pasirenti datą bei jų norimos stovyklos temą, taip galės kartu su draugais vykti į tą pačią stovyklą.

Susisiekite su mumis telefonu +370 620 7211 ar el-paštu info@vula.lt ir mes Jums atsiųsime visą reikalingą informaciją.

Vaiku stovyklos dovanu kuponas

Vaikų stovyklos komanda 2023

Stovyklų Nauda Vaikams

Vaikai dalyvaujantys stovyklose susiranda naujų draugų, atranda įvairių veiklų, pomėgių bei talentų, pasidaro drąsesni, įgyja bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžių.

Stovyklos turėtų būti visų vaikų patirtas džiaugsmas, kuris neužsimiršta visą gyvenimą, tad suteikime jiems šią galimybę prasmingai ir linksmai prleisti savo laisvalaikį.

Stovyklautojai pailsės nuo ekranų, nes didžiąją laiko dalį atliks aktyvias užduotis ir žaidimus gryname ore. Profesionalūs vadovai pasirūpins, kad Jūsų vaikai būtų saugūs.

Komanda
Komanda
Komanda

VULA Logo Visapusiško Ugdymosi ir Laisvalaikio Akademija

vaikų stovykla, vaiku stovykla, vaikų stovyklos, vaiku stovyklos, stovykla vaikams, stovykla vaikui, stovyklos vaikams, stovyklos vaikui, vaikas, vaikai, vaikų, vaiku, vaikui, vaikams, vasaros stovykla, vasaros stovyklos, stovykla vasara, stovyklos vasara, vasaros vaikų stovykla, vasaros vaiku stovykla, vasaros vaikų stovyklos, vasaros vaiku stovyklos, vasaros stovyklos vaikui, vasaros stovyklos vaikams, vaikų vasaros stovykla, vaiku vasaros stovykla, vaikų vasaros stovyklos, vaiku vasaros stovyklos, stovykla, stovyklos, jaunimo stovykla, jaunimo stovyklos, stovykla jaunimui, stovyklos jaunimui, paauglių stovykla, paaugliu stovykla, paauglių stovyklos, paaugliu stovyklos, stovykla paaugliams, stovyklos paaugliams, stovykla paaugliui, stovyklos paaugliui, jaunuolių stovykla, jaunuoliu stovykla, jaunuolių stovyklos, jaunuoliu stovyklos, stovykla jaunuoliams, stovyklos jaunuoliams, stovykla jaunuoliui, stovyklos jaunuoliui, merginų stovykla, merginu stovykla, merginų stovyklos, merginu stovyklos, stovykla merginoms, stovyklos merginoms, stovykla merginai, stovyklos merginai, megaičių stovykla, mergaiciu stovykla, megaičių stovyklos, mergaiciu stovyklos, stovykla mergaitems, stovyklos mergaitems, stovykla mergaitei, stovyklos mergaitei, vaikinų stovykla, vaikinu stovykla, vaikinų stovyklos, vaikinu stovyklos, stovykla vaikinams, stovyklos vaikinams, stovykla vaikinui, stovyklos vaikinui, berniukų stovykla, berniuku stovykla, berniukų stovyklos, berniuku stovyklos, stovykla berniukams, stovyklos berniukams, stovykla berniukui, stovyklos berniukui,