Dalinamės 5 geriausiais mūsų išrinktais receptais ant laužo, kurie labiausiai patiko vaikams ir jaunimui iš mūsų 10 metų organizuojamų stovyklų patirties.

Ugnis vaikų stovykloje

Kadangi vaikų stovyklos yra poilsis ir atostogos nuo mokslų, tai kartais galima vaikus palepinti skanėstais, nors tuo nereikėtų piktnaudžiauti.
Taip pat riekėtų atsižvelgti į tai, ką tą dieną jau valgė stovyklautojai ir taip priderinti skanėstus.


5 VIETA – ZEFYRAI 🍢

5-ąją vietą skiriame vaikų mėgiamiems zefyrams. Tai popliarusis ir dažnai filmuose vaizduojamas zefyras pasmeigtas ant pagaliuko ir pašildytas ant laužo. Šilta, tampri zefyro masė su apskrudusia ruda plutele, tai puikus stovyklos skanėsto derinys. Taip pat galima šalia ištirpinti karšto šokolado.
Tik patariame asmeniui suvalgyti ne daugiau kelių zefyriukų.


4 VIETA – BANANAI SU ŠOKOLADU 🍌

Bananai su šokoladu

Ant laužo iškepti bananai su šokoladu, tai šiltas, labai skanus ir lengvai paruošiamas patiekalas, kuris pradžiugins kiekvieną.
Kepti galima banano žievę šiek tiek įpjovus bei įdėjus pasirinkto šokolado skiltelių ir tiesiog palaikyti virš laužo arba galima nulupti bananą ir su šokoladu įvynioti į foliją bei pakepinti ant žarijų.


3 VIETA – BULVĖS SU ŠONINE 🍠

Bulvės

Folijoje ant žarijų keptos bulvės su šonine, tai skanus ir maistingas patiekalas. Po aktyvios stovyklavimo dienos vaikai, vakare susirinkę prie laužo, noriai patys imasi gaminti šį receptą. Tereikia padėti folijos, nuskustas ir nuplautas bulves, šoninės, sviesto, krapų, druskos, pipirų, smulkintų svogūno laiškų, pomidorų padažo ar grietinės. Kiekvienas pagal savo norus ir pomėgius pasigardina šį paketą.


2 VIETA – DEŠRAINIAI 🌭

Vienas paprasčiausių, bet kartu ir vienas skaniausių bei norimiausių receptų vaikų stovyklose – dešrainiai (hot dog’ai).
Tereikia paruošti iešmus, dešreles, bandeles, svogūnus, pomidorus, marinuotus agurkėlius, pomidorų padažą bei garstyčias ir vuolia!
Stovyklautojai bus labai patenkinti ir sotūs.


1 VIETA – ŠAKOTIS SU LEDAIS 🥮🍨

Mūsų nenugalimas receptas, tai karštas šakotis su šokoladu ir su ant viršaus tirpstančiais ledais. Šakotį galima kaitinti ant skardos arba tiesiog ant žarijų, visą arba sulaužyti gabaliukais. Kai šokoladas pradeda tirpti ir varvėti nuo šakočio, tada jau galima jį nuimti ir kiekvienam stovyklautojui padalinti po gabaliuką ir uždėti pasirinktų ledų rutuliuką.
Galime pasakyti, kad iš šio patiekalo nelieka nei vieno trupinėlio.
🏆

Tikimės, kad ir jūs išmėginsite šiuos receptus.
Bon appetit!


VULA organizuojamos ir rengiamos vaikų ir jaunimo stovyklos pradžiugins kiekvieną stovyklautoją. Pas mus rasite platų stovyklų pasirinkimą.
Į stovyklas priimame vaikus ir jaunimą nuo 8 iki 16 metų amžiaus.
Pas mus galėsite paprastai ir greitai užsiregistruoti į pasirinktas stovyklas.
Taip pat galite dovanoti stovyklos kelialapius ir taip nustebinti savo vaikus, anūkus ar draugus.
Mes priklausome Lietuvos Stovyklų Asociacijai, tad teikiame aukščiausio lygio paslaugas.


2020 METŲ VULA VASAROS STOVYKLOS VAIKAMS IR JAUNIMUI


STOVYKLŲ DOVANŲ KUPONAS

Gimtadienio proga nustebinkite vaikus ir padovanokite jiems kelialapį į jų pasirinktą vasaros stovyklą!


REGISTRACIJA Į VAIKŲ IR JAUNIMO STOVYKLAS

Užpildykite šią anketą ir mes su Jumis susisieksime bei parinksime tinkamiausią stovyklą.


STOVYKLOS VAIKAMS

Vaikų stovyklos – vienas įsimintyniausių įvykių jų gyvenime. Stovyklose jie susiranda draugų, išmoksta naujų įgūdžių bei prasmingai, aktyviai ir linksmai leidžia laiką.


VULA mobilusis telefonas

+370 620 87211

VULA elektroninis paštas

INFO@VULA.LT


Logotipas

Rating: 5 out of 5.

JAU 10 METŲ KARTU