Vasaros stovyklos – puiki galimybė vaikams įgauti drąsos, susirasti naujų draugų, išmokti naujų įgūdžių, pažinti save, atrasti naujas veiklas bei linksmai ir naudingai praleisti atostogas. Stovyklų metu stovyklautojai taip pat įgauna bendravimo, bendradarbiavimo įgūdžių, pagarbos aplinkiniams ir empatijos jausmo. Vykstant neformalioms paskaitoms ir diskusijoms sveikatingumo, pagarbaus bendravimo, gamtos pažinimo ar kitomis temomis, vaikai ugdosi ir tobulėja asmeniškai bei tas įgytas žinias pritaikys ateityje.
☀️
Prie visų šių teigiamų veiklų prisideda profesionalūs ir nemažą patirtį turintys vadovai bei kiti komandos nariai. Juk, tik darni, linksma komanda gali greitai spręsti iškilusias problemas ar surengti tikrą šventę stovyklautojams. Stovyklos komanda taip pat padeda, jeigu atvykę vaikai yra nedrąsūs. Vadovai visada nuoširdžiai padės įsilieti į stovyklautojų būrį ir tapti labiau pasitikinčiais savimi.
Tad išleiskite savo vaikus į vasaros stovyklas ir suteikite jiems šansą išreikšti ar atrasti save bei patirti nepakartojamų akimirkų, kurios išliks įsimintinos visam gyvenimui!

Vaikų Stovykla

KONTAKTAI

VULA mobilusis telefonas

+370 620 87211

VULA elektroninis paštas

INFO@VULA.LT


VULA VAIKŲ IR JAUNIMO STOVYKLOS